У храмі св. Василія Великого відбулися молодіжні нічні чування

Поділитися:

18 березня у храмі св. Василія Великого відбулися молодіжні нічні чування. Темою зустрічі стала молитва за мир в Україні та розважання щодо гідного проведення Великого посту.

Чування містили доволі насичену, інтенсивну духовну програму. Зустріч була відкрита адорацією, яку розпочав отець Рафаїл Стефурак. Виставлення Пресвятих Дарів супроводжувалося молитвою вервиці в інтенції за мир в нашій державі. Після молитви, кожен отримав змогу у тиші та особистому молитовному спілкуванні певний час побути сам-на-сам з Ісусом, котрий у Хлібі й Вині перебував зовсім поряд з усіма присутніми на вівтарі.

По закінченні адорації отець Тарас Тижник виголосив змістовну проповідь, побудовану на трактуванні перебування Господа нашого Ісуса Христа в пустелі протягом 40 днів, де Його спокушував диявол. Проповідь була присвячена специфіці постового часу у житті християнина, деяким спокусам, з котрими вірні стикаються в цей час, та шляхам їх подолання. Отець Тарас підсумував науку натхненним нагадуванням – протягом часу посту поруч з нами не лише злі духи, які спокушують, але і Господь та Його ангели.

Також особливе місце у даних нічних чуваннях зайняли читання Святого Письма та спільне розважання над Словом Божим. Кожен присутній мав змогу висловити власні думки стосовно прочитаного. Крім того, важливим моментом духовної програми протягом ночі стали подячний акафіст та молитва-прохання. Таким чином всі присутні подякували Господеві за всі благодаті, за дар цієї зустрічі, а також – кожен зміг висловити власне молитовне прохання, за котре спільно молилися всі.

Окремою сторінкою молодіжних чувань стала спільна трапеза, під час якої усі присутні змогли більше поспілкуватися у теплій дружній обстановці.

Завершилися нічні чування Божественною Літургією, котру очолив отець Тома Кушка. Всі ж присутні прийняли найбільш активну роль в Службі Божій, котра була читаною. Напередодні Літургії, отець Тома приймав сповідь та уділив кожному бажаючому стільки часу, скільки той потребував, підбадьорюючи та настановляючи.

Зустріч закінчилася на світанку спільною молитвою та благословенням.

Повідомив Дмитро Шихалієв

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*