У храмі Св. Василія Великого відбувся концерт духовної музики

Поділитися:

29 вересня у храмі Св. Василія Великого відбувся концерт духовної музики. У рамках ХХІІІ Міжнародного фестивалю «КИЇВМУЗИКФЕСТ-2012» у виконанні Муніципального камерного хору «Київ» прозвучала «Літургія» Віктора Степурка, українського композитора, члена Національної спілки композиторів.

На початку заходу п. Леся Дичко, організатор фестивалю, представила учасника, а також автора твору, який був присутній в храмі. Від імені чернечої спільноти усіх присутніх привітав о. ігумен Василь Тучапець, ЧСВВ.

Довідка: КиївМузикФест — щорічний міжнародний український музичний фестиваль.

Фестиваль проводиться щорічно в Києві наприкінці вересня – початку жовтня. Програму фестиваля складають переважно твори сучасних українських та зарубіжних композиторів. Концерти фестивалю проводяться в Колонному залі Національної філармонії України, Великому та Малому залі НМАУ, Будинку органної музики, Будинку вчених, інших залах. Концерти розпочинаються о 12.00, 16.00 та 19.00. У фестивалі беруть участь українські та зарубіжні музичні колективи.

Перший фестиваль “КиївМузикФест” відбувся в 1990 р. Ініціатором та музичним директором фестивалю з 1990 по 2001р. був видатний український композитор І.Карабиць. З 2002 по 2005 р. музичний директор фестивалю — Мирослав Скорик. З 2006 р. — Іван Небесний.

Джерело http://uk.wikipedia.org

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*