У храмі св. Василія Великого виступив молодіжний місійний вертеп зі Львова

Поділитися:

У церкві Василія Великого 14 січня на храмовий празник вірні мали можливість побачити чудовий місійний молодіжний вертеп. Своїми відгуками після перегляду різдвяної вистави діляться парафіяни:

Христина, випускниця УКУ, катехитка вважає, що було добре опрацьовано вертеп для сходу, вповні розкрито Різдвяну історію, учасники вистави виконали важливу роль, та й взагалі актори грали дуже добре, особливо сподобалася харизматична гра гендляра…

vertep3

Сергій Невмержицький, учасник театру “Притча” так захопився львівським вертепом, що тричі побував на їх виступах. Сергію дуже сподалося як колядували, як сам сказав — “… просто прекрасно співають, і  вдало підібрані гравці на ролі, гарні костюми..”, а ще його зацікавила взаємодія із залом під час вистави.

vertep2

Лілія Гнатюк, кандидат архітектури,  доцент НАУ стверджує, що справжньою несподіванкою для небула присутність українських персонажів у вертепному дійстві, зокрема українки та козака, який захищав дитя Ісусика від Ірода, припускає: “…але можливо саме в такий нелегкий для України час цей вертеп допоможе зберегти надію у перемогу нашого народу в боротьбі з сучасними Іродами…”. Також Лілії дуже сподобалася сучасна обробка заключної колядки.

vertep1

Учасниками вертепу є студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та духовно-патріотична молодь Львова. За різдвяний період місійну подорож колядники здійснили на Харківщину, Полтавщину, Черкащину, Чернігівщину а на заключення завітали до Києва.

Сучасний світ сьогодні першочергово потребує  живого свідчення віри, а донесення християнських цінностей через творчість, це мабуть один із найкращих способів як оживити, запалити віру, чи передати добру новину тим, хто не знає Бога. Тож  дякуємо львівській молоді, а особливо організатору місійного вертепу бр. Сергію Довбі за жертовність, готовність нести добру новину до потребуючих. Хай Господь сторицею відплатить, благословить миром у серці, обдаровує любов’ю  і дає наснагу для подальшого служіння на славу Божу та для добра людей.

Марічка Сохацька

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*