У храмі Святого Василія Великого УГКЦ представники всіх християнських конфесій молилися за єдність Церкви та український Маріуполь

Поділитися:

24 січня 2015 року в рамках Тижня молитви за єдність християн відбувся міжконфесійний Молебень у храмі Святого Василія Великого УГКЦ.

Під час Молебню спільно молилися: Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольській нунцій в Україні, монсеньйор Пйотр Тарнавскі, секретар Апостольської нунціатури в Україні, священики латинського обряду, представник Вірменської Апостольської Церкви, представники всіх Православних Церков України, представники протестантських Церков: Лютеранської, Англіканської, Церкви Християн Віри Євангельської.

Проповідь виголосив владика Євстратій (Зоря), Архиєпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ КП.

Наприкінці Глава УГКЦ подякував усім за присутність і Боже Слово,  скероване до всіх. «Нас сьогодні збентежила ще одна жахлива звістка, – продовжив Блаженніший Святослав. – Черговий злочин у Маріуполі забрав життя кількох десятків людей.

За словами нашого священика, який душпастирює в Маріуполі, «Гради» потрапили на ринки та житлові сектори саме тоді, коли в суботу – вихідний день, люди залишаються переважно вдома або ж і йдуть на ринки, щоб купити необхідні продукти. У цей час їх настигла вбивча рука злочинця». Блаженніший Святослав висловив слова співчуття від імені УГКЦ усім маріупольцям і закликав помолитися «за український Маріуполь, за тих, хто терпить, за вічний упокій невинно убієнних, за терпіння, кров і сльози поранених та їхні сім’ї».

«Помолімося молитвою, яку нас навчив сам Господь і яку моляться всі християни, незалежно від конфесій. Нехай ця екуменічна молитва лунає за тих, хто невинно терпить», – промовив Глава УГКЦ і разом із усіма представниками християнських Церков України помолився молитву «Отче наш».

Департамент інформації УГКЦ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*