У храмі триває виставка фотографій, присвяченим незрячим дітям

Поділитися:

З 22 червня у залах під храмом св. Василія Великого, присвячена незрячим та слабкозорим дітям школи-інтернату №5 ім. П. Батюка.

Одним із завдань виставки – привернути увагу відвідувачів до проблем незрячих дітей.

Пані Галина веде гурток ліплення з глини в інтернаті для незрячих ось уже 10 років. За словами художниці, працювати з дітьми, які не бачать – це велика відповідальність. Дітям буває нелегко адаптуватись до умов навчання. Заняття в гуртках за зацікавленнями допомагають дітям зокрема  розвинути свої творчі здібності, не забуваючи про розвиток моторики рук, що так потрібна незрячим.

Після відвідин виставки охочі можуть скласти пожертву на функціонування інтернату або допомогти на лікування однієї з учениць п. Галини. Маленька Лариса потребує на лікування 10 000 грн. Ця дівчинка – слабкозора, інша фізична вада, яку можна виправити: одна ніжка Лариси коротша за іншу. Якщо ви хотіли б допомогти дівчинці зібрати кошти на операцію, це можна зробити у крамниці храму з позначкою “на лікування Лариси” або через форму онлайн-пожертв на нашому сайті. Дізнатися детальніше можна за телефоном 0961246280, п. Галина, керівник гуртка ліпки з глини.

IMG_5369_1024x768  IMG_5377_1024x768

Декілька фотографій з виставки:

[nggallery id=74]
 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*