У храмі відбудеться молитва за мир з Блаженнішим Любомиром Гузаром [12 листопада]

Поділитися:

www.facebook.com/events/1680796808801059
12 листопада 2015 року, четвер, 19.00
храм Василія Великого, за адресою Вознесенський узвіз 7.

Блаженніший Любомир Гузар очолить щомісячну молитву за мир спільноти святого Егідія, на якій молитимуться про мир в Україні та всіх країнах, де триває війна.

В усіх містах та країнах вже багато років спільнота святого Егідія забирається на молитву за мир, об’єднуючи християн різних конфесій в проханні про дар миру. Про важливість молитви наголосив Святіший Отець Папа Франциск, коли відвідував спільноту в Римі. Звертаючись до присутніх на площі перед церквою Sant’Egidio, осередком спільноти, він сказав:

«Молитва – це зброя, яка в нас є, щоб доторкнутися до серця Бога. Якщо ми молимося, Він нас почує, – і продовжив, – Я довіряю вам молитву, молитву за бідних і за мир; і нехай благословить вас Господь».

Сьогодні про мир в Україні, а також у таких країнах, як Сирія, Судан, Колумбія, та ще у майже тридцяти країнах з відомими і забутими конфліктами, у світі моляться Спільноти на всіх континентах від Москви до Вашингтона, від Рима до переслідуваних християн в Пакистані та Нігерії.

Спільноту святого Егідія поєднує з кардиналом Любомиром давня дружба, яка триває з 80-х років, про яку він сам говорить: «Я справді дуже радий, що Спільнота святого Егідія прийшла в Україну. Крім соціальної роботи, що допомагає, є спільнота, яка молиться. Служіння – це гарно, але ж і молитва».

Ми раді запросити всіх до молитви з нашим великим другом до величної церкви Василія Великого.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*