У храмі відбудеться творчий благодійний вечір поета Юрія Тітова

Поділитися:

4 грудня,  у храмі св. Василія Великого – Вознесенський узвіз, 7 біля Львівської площі (м. Київ), відбудеться творчий вечір поета Юрія Тітова «Я за вас помолюся».

«Народе мій, із тебе я постав,
Будь Господом віки благословенний.
Розбиймо страх, пекучість і стражденність,
Щоб наш вогонь в скорботі не згасав.

Я шепочу Божественний псалом,
Відштовхуюсь від зла гріхопадіння.
Так гаряче молюся за спасіння –
Люблю народ і словом, і крилом.»

(Словом і крилом)

Читають поезії і співають заслужена артистка України Світлана Мирвода та лауреат багатьох всеукраїнських конкурсів Маркіян Свято.

Початок о 19.15.

Юрій Тітов – член спілки письменників України. Вірші, які звучатимуть, як і ті які увійшли до дев`яти попередніх збірок, він написав носом по одній букві на компютерній клавіатурі – з дитинства Юрій хворий на церебральний параліч.

Вірші Юрка – це щира сповідь про найдорожче: Бога, Україну, матір. У часі останніх болючих і трагічних подій в Україні небайдуже серце поета відгукнулося сповненими болю і гніву віршами, які ми почуємо сьогодні. Прозвучать також пісні на вірші Юрія Тітова у виконанні заслуженої артистки України Світлани Мирводи та Маркіяна Свята.

Наша зустріч має  на меті зібрати кошти Юркові на сучасне крісло, яке вже придбане в кредит. Сьогодні він вже буде з нами в цьому новому кріслі і ми, священики, разом з друзями Юрка, Світланою Мирводою  і Маркіяном Святом, які організували наш концерт, щиро дякуємо за вашу допомогу.

Маркіян Свято, Світлана Мирвода

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*