У Храмі відбулася зустріч Блаженнішого Святослава (Шевчука) з працівниками Патріаршої Курії

Поділитися:

8 червня 2011 року у Києві в Храмі Св. Василія Великого на Львівській площі відбулася зустріч Блаженнішого Святослава (Шевчука) з працівниками Патріаршої Курії, до складу якої входять, зокрема, комісії, відділи та департаменти, що реалізують душпастирські завдання Церкви.

Зустріч розпочалася о 9.30 спільною літургією, яку очолив Блаженніший Святослав. У молитві взяв участь владика Богдан (Дзюрах), керівник Адміністрації Патріаршої Курії УГКЦ, владика Володимир (Війтишин), єпарх Івано-Франківський, ієром. Василь Тучапець, настоятель Храму Св. Василія Великого, ЧСВВ.

На заході були присутні керівники Патріарших комісій, відділів та департаментів, зокрема о.-д. Микола Сулима, віце-канцлер курії Верховного Архиєпископа УГКЦ, о. Олекса Петрів, керівник департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ, о. Василь Поточняк, виконавчий секретар Пасторально-місійного відділу при Патріаршій курії Української Греко-Католицької Церкви, о. Роман Небожук, керівник відділу зв’язків з органами державної влади Департаменту зовнішніх зв’язків, о. Ігор Яців та о. Олег Панчиняк, помічник керівника та керівник департаменту інформації, о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами, .

У зустрічі Блаженнішим Святославом взяли участь також працівники департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України – о. Любомир Яворський, заступник керівника lепартаменту, Олександр Мельник, референт, та Соломія Щур, прес-секретар lепартаменту. Після Літургії усі присутні мали можливість познайомитися та поспілкуватися з Блаженнішим Святославом та одне з одним у залах під храмом.

На завершення Блаженніший подарував кожному працівнику диск з записом чину інтронізації та Архиєрейської Божественної Літургії, що відбулася 27 березня 2011 року, та благословив на плідну працю всіх працівників Патріаршої Курії.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*