У Київській католицькій школі відбулась перша Свята Літургія

Поділитися:

27 жовтня в Католицькій школі на Подолі відбулась перша Свята Літургія за участі учнів школи, вчительки, сестер, батьків, братиків і сестричок учнів, а також гостей. Святу Літургію відслужив капелан школи – о. Роман Шуп՚яний ЧСВВ.

У проповіді отець роздумував, чим є царюванням Ісуса. На прикладі мультфільму «Король Лев» діти пробували описати чесноти, які має мати справжній цар: справедливість, доброта, любов до підданих. Прикладом такого Царя є для християн Ісус Христос.

На Потрійній Єктенії – там, де є можливість додавати прохання, – діти подали свої молитовні наміри (за батьків, родину, вчительку, сестер). Гарним було свідчення, коли діти захотіли помолитись за подругу-однокласницю, яка в цей час хворіє.

По завершенню Святої Літургії діти з с. Єротеєю грались на дитячому майданчику, а отець, вчителька, батьки і гості разом з психологом Оксаною Сенчук обговорювали різні аспекти діяльності школи: що на цей момент вдається реалізувати, а що ще потрібно доопрацювати.

Зустріч відбувалась у форматі невимушеного діалогу – кожен міг висловлювати свою думку, ділитись своїм досвідом виховання дітей в сім՚ї. Одностайно думкою щодо завдання школи було те, що слід у дитині сформувати ієрархію цінностей так, що в майбутньому особа могла робити правильний вибір, на користь конкретного ближнього і суспільства загалом. Корисні поради щодо виховання дитини вдома доала Оксана Сенчук. За ї словами, важливо, щоб дитина формувала свій світогляд без роздвоєності: у школі вчать одних цінностей, а вдома дитина стикається зовсім з протилежною реальністю на прикладі своїх батьків.

Приємно було бачити гостей – батьків, які в майбутньому, захочуть віддати своїх дітей до Київської католицької школи.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*