У Києві на чолі з Главою УГКЦ відбулася Хресна хода під гаслом “Милосердя змінює світ”

Поділитися:

У Вербну неділю, 24 квітня, вулицями Києва пройшла Хресна хода під гаслом «Милосердя змінює світ», яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Окрім Предстоятеля УГКЦ у заході взяло участь духовенство, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, вірні Київської Архиєпархії та представники інших конфесій.

hresnahoda7

Хресна хода центральними вулицями столиці стала практичним виявом проповіді Божої Любові та проголошення Божої Слави. І проповідником став кожен, хто йшов цю дорогу. Подібно до тих людей, котрі зустрічали Ісуса Христа під час входу в Єрусалим, встеляючи шлях Господа пальмовими гілками та розносячи славну звістку про Його прихід, всі учасники Ходи  змогли відкрито славити Бога та нести цілому Києву радісну новину, впевнено визнаючи, що наше світло та Цар слави – Ісус Христос.

hresnahoda2

Хода направду стала міжконфесійною, адже протягом дороги до неї приєднувалися нові і нові люди – перехожі, котрі чули Слово Боже та долучалися, аби йти за Ним. Вартою уваги була присутність на Хресній дорозі юдеїв. Їхня група слідувала паралельно процесії. Те, що вони прийшли та слухали про спасительні страждання Ісуса Христа, додало особливого символізму та ваги Хресній дорозі.

hresnahoda3

Відкрита проповідь Бога у сучасному секуляризованому світі є живоносним джерелом для тих, хто перебуває поза лоном Церкви, хто з тих чи інших причин не йде до храму, аби почерпнути світла Божественної Любові, для тих, про чиї відносини з Богом так говорить євангелист Йоан: «Той же, що стоїть серед вас, якого ви не знаєте» (Йоана 1:26).

hresnahoda4

Для всіх цих людей Хресна хода стала можливістю почути про Ісуса Христа, почути роздуми над Його страстями, побачити Церкву – людей, для котрих Господь є близьким, які є Його храмом.

hresnahoda6

Тож ті, хто, йдучи у своїх справах, виринали з буденної метушні, зупинялися та слухали роздуми до хресної дороги Спасителя, хто полишав заплановані справи та спонтанно приєднувався до Ходи – всі вони свідчать, як сильно Бог любить кожну людину, як Він чекає на кожного і як Його любов безперестанно діє руками Його дітей – нашими руками.

hresnahoda8

hresnahoda9

Повідомив Дмитро Шихалієв, фото УГКЦ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*