У Києві відбудеться Марш миру [1 січня 2016]

Поділитися:

1 січня 2016 р. о 14.00 год. від Бессарабської площі у Києві розпочнеться Марш миру, який пройде до до Майдану Незалежності.

У День миру, проголошений бл. Папою Павлом VI, в багатьох містах світу на вулиці свої міст виходять люди, щоб засвідчити свою волю до миру, та згадати про країни, у яких тривають війни.

Спільнота святого Егідія організовує Марш миру «Мир в усіх землях» крім Києва також у Львові й Івано-Франківську.

«Ми починаємо свій рік з побажання миру Україні, та всім землям, де йде війна», — зазначає Юрій Ліфансе.

Папа Франциск лист на Всесвітній день миру 2016 р. озаглавив «Перемагай байдужість та здобувай мир».

В листі Святіший Отець пише:«Бог не є байдужим! Богові важливе людство, Бог його не покидає! На початку нового року мені б хотілося доповнити цим моїм глибоким переконанням побажання щедрих благодатей та миру, на знак надії, задля майбутнього кожної людини, кожної сім’ї, народу і країни світу, як також Глав Держав та Урядів і провідників релігій. Не втрачаймо надії, що 2016 рік побачить всіх нас рішуче й довірливо на різних рівнях заанґажованими у здійснення справедливості та будування миру. Так, мир є Божим даром і ділом людей. Мир – це Божий дар, але ввірений усім людям, які покликані його здійснити».

У цій же перспективі Ювілей Милосердя став запрошенням для Церкви молитись і трудитися над тим, щоб «кожен християнин розвивав смиренне та співчутливе серце, здатне звіщати і свідчити милосердя».

Спільнота Святого Егідія запрошує всіх розпочати Новий рік кроком миру та долучитися до організації і поширення запрошення. З усіх питань ви можете зв’язатися за телефоном 0675028589 або електронною поштою SantEgidio@ukr.net
Джерело: CREDO

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*