У Києві відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Капелани» [21 вересня]

Поділитися:

21 вересня о 19:00 у Києві в кінотеатрі «Україна» (Синя зала, вул. Городецького, 5) відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Капелани».

Стрічка «Капелани» – спроба побачити війну в Україні очима священиків. Це чотири історії про тих, хто бореться за людські душі на передовій. У кожного з цих героїв свій шлях на схід.

Робота над фільмом тривала понад рік. Географія зйомок – від Закарпаття до Донбасу, а також Польща, Німеччина та Франція.

На презентацію запрошені представники духовенства, громадські діячі, діячі культури. Попередньо підтвердили свою присутність Віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань — Міністр культури В’ячеслав Кириленко, глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Фільм представлять продюсер Павло Казанцев та автор Валентин Дігтяренко.

Під час прем’єри можна буде поспілкуватися з героями фільму – військовими капеланами, що несуть службу в зоні проведення АТО: отцем Любомиром Яворським, отцем Андрієм Зелінським, отцем Ігорем Федоришиним, отцем Іваном Ісаєвичем. Запланований кінопрокат та телевізійний показ.

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у заході. Попередня акредитація у організаторів.

Контакти організаторів:

Остапенко Анна

лінійний продюсер

+38 067 915 13 54

+38 095 603 67 55

annaost0@gmail.com

Сторінка у фейсбук: facebook.com/kapelany

Подія: facebook.com/events/1486314648360982/

Прес-служба Департаменту військового капеланства

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*