У Києві відбудеться презентація книги о. Андрія Зелінського “Соняхи” [14 жовтня]

Поділитися:

soniahyУ середу в київській книгарні “Є” відбудеться презентація книги військового капелана о. Андрія Зелінського, Т.І. про духовність під час війни.

14 жовтня – День захисника України. Це день, який зараз (особливо зараз) відгукується в нас всіх новими гранями та повертає до роздумів. Не випадково саме у День захисника України та у день святої Покрови Пресвятої Богородиці “Видавництво Старого Лева” презентує книжку військового капелана Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни”.

“Ця збірка є також скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем вічності на якомусь із полів українського Сходу, – каже отець Андрій Зелінський. – Писалося упродовж року воєнного протистояння у різних неспокійних і гарячих точках сьогоднішнього фронту. Інколи думки народжувались «там», а викристалізовувались у слово уже «тут»… Ця книга про друзів і для друзів… З цими хлопцями, молодими офіцерами Збройних Сил України, я познайомився і заприятелював майже десятиліття тому, протягом їхніх курсантських років у Академії сухопутних військ у Львові. З деякими із них підтримував спілкування упродовж усього цього часу, а згодом перетинався на стежках сьогоднішньої війни…”

Модератор презентації – Юлія Тичківска

Місце зустрічі: вул. Лисенка, 3, книгарня “Є”

Початок о 18:00

ДивенСвіт

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*