У Києві відбулися піврічні збори Лицарів Колумба

Поділитися:

У суботу, 8 грудня, в місті Києві відбулося піврічне зібрання Регіональних Делегатів та навчання для Великих Лицарів і Фінансових секретарів місцевих рад. У зібранні взяли участь представники Київських, Вишгородської, Ірпінської, Полтавської та Мелітопольської рад.

Після реєстрації учасників та спільної молитви до присутніх звернувся Територіальний Делегат Богдан Ковалів. Опісля з промовою звернувся Територіальний капелан отець Володимир Мальчин, який наголосив на важливості активного служіння чоловіків в нашій церкві та як втілити в життя нову пасторальну програму Лицарів Колумба «Віра в дії», яка охоплює чотири полюси діяльності братства: Віра, Родина (сім‘я), Громада (суспільство) та Життя. Саме на цих фронтах ведеться найбільша боротьба щодо збереження Людини як «образу і подоби Божої» і Лицарі покликані допомогти Церкві захистити ці «фронти», використовуючи усі свої ресурси та можливості.

З презентаціями, які стосуються питань розвитку і діяльності ордену виступили Територіальний директор у справах членства Левко Довган та Територіальний директор у справах програм Роман Панівник. Регіональний делегат Микола Мостов’як поділився досвідом формування, розвитку та діяльності сильних місцевих рад. Регіональний делегат Петро Галуга провів навчання з питань “Контакти з медіа.

Як ефективно представляти діяльність місцевих рад та регіонів у ЗМІ”. Територіальний Делегат Богдан Ковалів провів тренінг для Регіональних делегатів, на якому зазначив важливість живого спілкування з місцевими радами. Опісля відбувся обмін досвідом з проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Лицарі Колумба

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*