У Київській Архиєпархії святкували День священика

Поділитися:

14 червня у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового відбулося святкування Дня священика у Київській Архиєпархії. Урочисту Святу Літургію очолив Владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської Архиєпархії у співслужінні Владики Богдана Дзюраха та священиків Архиєпархії з Черкащини, Житомирщини, Вінниччини та Чернігівщини.

Наприкінці Літургії Владика Йосиф привітав усіх присутніх священиків з їхнім днем, а відтак Владика Богдан нагадав, що на свято Євхаристії єпископ Йосиф Мілян відзначає третю річницю хіротонії. Усі присутні привітали єпископа-помічника Київської Архиєпархії з цією подією.

У рамках Дня священика канцлер Київської Архиєпархії о.Василь Чудійович урочисто зачитав Декрет Блаженнішого Святослава (Шевчука) про проголошення Трибуналу Києво-Галицької Митрополії УГКЦ та про призначення Голови і Суддів Трибуналу. Головою Митрополичого трибуналу було призначено о. Тараса Валаха, адміністратора парафії Собору Вишгородської Богородиці.

Після завершення Літургії о. Йона Максім, монах-студит, прочитав відкриту лекцію для присутніх про значення Євхаристії в житті священика і кожного вірного. Лектор зокрема підкреслив: «Значення Євхаристії полягає не лише у споживанні Тіла і Крові Господньої, але насамперед Євхаристія визначає наше перебування одне з одним у взаємній безкорисливій любові».

День священика Київської Архиєпархії продовжився спільною трапезою духовенства.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*