У монастирі Св. Василія Великого відбулася Хресна дорога, яку провели родини (фото, аудіо)

Поділитися:

Аудіозапис Хресної дороги можна прослухати на нашому сайті:

Родинна Хресна дорога, ч. 1

Родинна Хресна дорога, ч. 2

Родинна Хресна дорога, ч. 3

30 березня в храмі Св. Василія Великого, у Києві, Спільнота родин, які відвідують Недільну катехезу, провела Хресну Дорогу. 16 родин були аніматорами у цій молитві, роздумуючи над терпіннями і смертю Господа нашого Ісуса Христа, а також над дорогою спільного подружнього, родинного життя, яким всі ми з вами крокуємо. Молитва заторкнула різні моменти з нашого життя: стосунки в родині, спілкування, жертовності, вірності, дару материнства та батьківства, прощення?.

Хресна дорога відбувалась у супроводі струнного квартету, а також дітей з Київської спеціалізованої музичної школи ім. М.В.Лисенка, під керівництвом Ольги Корінець. Музичний супровід підсилював струни всіх сердець, додаючи глибини духовним пережиттям у кожній стації цієї молитви.

Кожна родина під час молитви мала запалені свічки, з яких виклали великий Хрест, як символ нашого спасіння. У часі закінчення молитви, навколішки, у стіп пломеніючого Хреста, затамувавши подих всі очікували почути внутрішній голос Ісуса, який промовляв до наших сердець.

Наприкінці Хресної Дороги отець Рафаїл Стефурак, ЧСВВ, подякував сестрам Служебницям та родинам за Хресну Дорогу. Далі була спільно прочитана молитва митрополита Андрея Шептицького за українські родини.

4 квітня сестри Служебниці, катехитка Мар?яна Шіпош та діти нашої парафії запрошують усіх парафіян, а насамперед дітей, взяти участь у Хресній Дорозі, підготовлену учнями катехитичної школи.

Цю молитву підготували Сестри Служебниці: с. Йосафата Кудла та с. Андрея Якимець.

Повідомила сестра Йосафата Кудла, СНДМ

Поділитися:

2 Comments on У монастирі Св. Василія Великого відбулася Хресна дорога, яку провели родини (фото, аудіо)

  1. Ольга // 07.04.2012 at 21:59 //

    Надзвичайно глибока за змістом і почуттями Хресна дорога! Кожен з подружжя-учасників зміг у ній пізнати себе і свої життєві терпіння. Сподіваюсь, що для присутніх на ній парафіян ця Хресна дорога стала поштовхом до прощення, ключем до поглиблення віри і утвердження любови.

  2. Олена // 02.04.2012 at 13:28 //

    Дуже гарна Хресна дорога! Дякую сестрі Йосафаті і всім батькам та діткам!

Comments are closed.