У святкуванні 350-ліття Краснопущанської обителі ЧСВВ взяв участь ігумен монастиря св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

7 липня у Краснопущанському монастирі отців василіян відбулися ювілейні святкування з нагоди 350-ліття від заснування обителі. У святі взяв участь ігумен монастиря св. Василія Великого у Києві о. Роман Шуп’яний.

Урочисту архиєрейську Літургію з нагоди свята очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Під час проповіді Владика звернув увагу парохіян та гостей храму на постать Івана Хрестителя, Різдво якого сьогодні вшановуємо.

«Іван Хреститель був дуже принциповою особою, – сказав єпископ. – Пам’ятаємо, що саме він вказував тодішньому правителю Іроду на його недостойне життя без шлюбу». Владика закликав усіх також молитися за Україну, зокрема за тих бійців, що у непростий час захищають нашу державу на східних кордонах. Єпископ Василій просив всіх людей доброї волі молитися за державу, віддаючи її та весь український народ під покров Пресвятої Богородиці. Владика нагадав про традицію щодня о 9 годині молитися вервицю за мир та свободу для України.

Після Анафори під час Святої Літургії відбулася ще одна важлива подія в житті Церкви: Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський здійснив чин поставлення в диякони брата Михайла Лехновського, ЧСВВ.

Після завершення літургії та многоліття новопоставлений диякон Михайло подякував єпископу за отриманий дар служіння в Церкві. Диякон висловив слова вдячності батькам, що дали йому життя, Богові ж – за дар покликання, котре диякон плекатиме і надалі.

На подвір’ї на честь храмового свята відбулося освячення води, котрою окропили усіх присутніх. Крім того, з нагоди ювілею Митрополит освятив пам’ятну дошку, присвячену 350-літтю Краснопущанського монастиря отців василіян.

OSBM-KP.COM.UA

[nggallery id=75]

Фото osbm.in.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*