У Золочеві відсвяткували храмовий празник Вознесіння Христового

Поділитися:

У день Вознесіння Господнього у Золочеві отці-василіяни відзначають храмове свято. Долучився до молитви й ігумен монастиря св. Василія Великого у Києві о. Роман Шуп’яний.

Перед Літургією святкову утреню відслужив о. Протоігумен Пантелеймон Саламаха, а супроводжував її своїм чудовим співом хор семінаристів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Й. В. Рутського, що в Брюховичах.

Урочисту Літургію очолив владика Венедикт (Алексійчук). Єпископу співслужили отці-василіяни з різних куточків України. Серед них – о. Протоігумен разом з членами провінційної консульти, а також о. Августин Шоп’як, ігумен Золочівського монастиря отців-василіян.

У своїй проповіді єпископ-помічник Львівської Архиєпархії звернув увагу вірних на постать Ісуса Христа у період Страсного тижня та його тріумф Воскресіння на третій день. «Коли воскреслий Господь з’явився своїм учням, що зібралися на молитву, то промовив їм «Мир вам!» Цього миру я бажаю нам усім, щоб ми, зберігаючи мир у серці, пам’ятали: Ісус – завжди з нами», – наголосив владика.

«Після Вознесіння Господнього учні Христові сповнилися радості й надії, очікуючи незабаром отримати Святого Духа, як заповідав їм воскреслий Ісус. Ми також щоразу переживаємо ту довгоочікувану зустріч із воскреслим Христом, коли промовляємо молитву «Царю Небесний». «Що всюди єси і все наповняєш…прийди і вселися в нас…», – молимося ми, як молилися учні до Святого Духа, очікуючи Його Зіслання», – промовив владика Венедикт під час проповіді.

Отець-ігумен Августин подякував гостям та парафіянам храму, побажавши парафії процвітання та многих і благих літ єпископу Венедикту та усім присутнім.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*