Урочисте Святе Причастя дітей у храмі Св. Василія

Поділитися:

У неділю 22 травня у нашій парафії відбулася урочиста подія: 40 маленьких парафіян свідомо та урочисто прийняли до своїх сердець Євхаристійного Ісуса. Протягом дев’яти місяців сестри служебниці, які працюють в нашій парафії, готували дітей до цієї урочистої події. В переддень свята усі діти разом з батьками, хресними батьками, а також дідусями і бабусями у Святій Тайні Сповіді перепросили Христа за усі провини – свідомі і несвідомі.

Перед входом до храму о. парох Рафаїл Стефурак, який очолив урочисту Святу Літургію, тричі запитав дітей, так як на Святому Хрищенні, чи вони відрікаються усякого зла і чи обіцяють служити і вірити Христові. Дуже приємно і зворушливо було чути дитячі ствердні щебетання. Відтак, розпочалася Божественна Літургія, яку звеличив своїм співом наш парафіяльний чоловічий хор. У своїй проповіді о. Рафаїл наголосив на важливості присутності Христа Євхаристійного в нашому щоденному житті: “там, де є Ісус, там нема гріха…” Також проповідник звернув увагу на те, ким би не були в майбутньому діти (вчителями, лікарями, а навіть політиками і президентами), лише з Христом, якого будуть приймати в Тайні Євхаристії, зможуть будувати світле майбутнє нашої Церкви і Батьківщини.

По закінченні Святої Літургії отець вручив усім дітям першопричасникам Пам’ятки про цю урочисту подію, а зробивши спільне фото, учасники свята зійшли в зал під храмом, де розділили скромну спільну трапезу.


Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*