В Києві відбулися піврічні збори Регіональних Делегатів та Великих Лицарів

Поділитися:

В суботу, 20 листопада 2021 р., в місті Києві відбулося піврічне зібрання Регіональних Делегатів та Великих Лицарів місцевих рад Центральної, Східної та Південної України. У зібранні взяли участь брати-лицарі з Києва, Одеси, Полтави, Гнівані, Вишгорода, Фастова, Ірпеня, Василькова та Княжич.

Зустріч розпочалася Божественною Літургією, яку очолив капелан Ради #16250 Св. Василія в Києві отець Макарій Солюк.

Після Літургії відбулося урочисте вручення нагород для Ради #15800 Святого Володимира у Києві та Ради #16649 Івана Мазепи в Полтаві, які вони здобули за підсумками минулого братерського року.

Після реєстрації учасників та спільної молитви до присутніх звернувся Національний Делегат брат Юрій Малецький, який ознайомив учасників зустрічі з переліком обов’язкових та рекомендованих програм, визначених Найвищою та Національною Радами. Брат Юрій зазначив, що програми спрямовані на те, щоб надихнути ради на віру в свою діяльність, а також для привернення чоловіків та їх родин ближче до своєї віри, сімей та спільнот і захищають життя на всіх стадіях і за будь-яких умов.

З презентацією щодо питань розвитку і діяльності ордену виступив Національний директор у справах членства брат Левко Довган.

Опісля відбувся обмін досвідом з проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Джерело: https://lytsarikolumba.com/v-kyievi-vidbulysia-pivrichni-zbory-rehionalnykh-delehativ-ta-velykykh-lytsariv/

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*