В УГКЦ 2013 рік проголошено Роком віри

Поділитися:

Відгукнувшись на ініціативу Вселенського Архиєрея, Синод Єпископів УГКЦ, який відбувся 9- 16 вересня у м. Вінніпезі  (Канада), проголосив 2013 рік в УГКЦ Роком віри та створив оргкомітет, котрий повинен запланувати відповідні духовні заходи на загальноцерковному рівні в контексті Ювілею 1025-ліття Хрещення Русі-України, – йдеться у Комунікаті Синоду Єпископів 2012 року Божого.

Нагадаємо, що 2012 рік є Роком Святих Таїнств в УГКЦ і другим роком підготовки до святкування  Ювілею 1025-річчя  Хрещення  Русі-України. У зв’язку з цим Синод  Єпископів  Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, який відбувся 25-26 травня 2011 року у Львові, доручив Катехитичній комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, яку очолює о. Михайло Гарват, зайнятися питаннями організації та проведенням Року Святих Таїнств у контексті підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Згідно з програмою проведення цього Року відбуваються різні заходи на загальноцерковному та єпархіальному рівнях, зокрема реколекції, катехитичні науки, з’їзди, Євхаристійні тижні, прощі, семінари та християнські табори. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*