Вересневі паломництва до Святої Землі від Патріаршого паломницького центру

Поділитися:

Патріарший паломницький центр пропонує всім охочим долучитися до вересневого паломництва на Святу Землю ‒ унікального і неповторного місця Божого об’явлення і Божого народження.

Саме тут розгорталася історія вибраного народу, коли Господь готував прихід на землю Свого Сина. Тут мешкали всі роди-предки Ісуса Христа, долі яких переплелися, творячи Його людську, земну історію. Тут Божий Син народився, виріс і ніс своє служіння аж до смерті на хресті і воскресіння. Тому Свята Земля дарує ні з чим не зрівняні переживання Божої присутності, ясне відчуття реальності Боговтілення в Христові і нашої, людської, причетності до Нього.

Маршрут паломництва пролягатиме через місця, описані у Святому Євангелії: Вифлеєм, де народився Ісус, Галілея, край, де Він жив та розпочав проповідувати, Кана Галілейська, місто першого Христового чуда, Єрихон, місце де росте дерево Закхея, символ людського навернення, Гора Тавор,гора Преображення Господнього, Єрусалим, місто останньої подій земного життя Ісуса Христа. Також відвідаємо Мертве море, де неподалік у печерах знайшли фрагменти Старого завіту.

Під час прощі паломники відвідають ріку Йордан, де вони зможуть відновити хресні обіти та омитися у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари – паломники до Святої Землі – відновлять свої шлюбні обітниці.

Протягом паломництва священик відправлятиме Святу Літургію для прочан у храмах, що прославляють знаменні події та постаті святих, основоположників сучасного християнства. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

Групи паломників впродовж духовної мандрівки будуть супроводжувати:

  • отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації,
  • отець Никанор Лоїк, настоятель Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ,
  • отець Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ, та заступник керівника Департаменту ПК УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Паломницька програма на 8 днів (9-16 вересня) – лише 680$!

Деталі паломницьких поїздок за посиланням, або за тел.:

Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;

Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*