Відбулося урочисте введення в уряд офіцерів Ради Лицарів Колумба Св. Василія у Києві

Поділитися:

29 жовтня після вечірньої Святої Літургії відбулось урочисте введення в уряд офіцерів спільноти Лицарів Колумба Ради 16250 св. Василія Великого. Свята Літургія служилась в наміренні братів Лицарів і їхніх родин, а також за розвиток ордену в Україні.

У своєму слові о. Роман Шупʼяний ЧСВВ, капелан Ради, роздумуючи на словами Христа «хто погубить свою душу Мене ради та Євангелія…», заохотив спитати себе, що означає погубити душу заради Христа і Євангелія? «Губити, втрачати себе, своє життя заради ближнього, заради проповіді Царства Любові і Милосердя – це є сенс і завдання кожного християнина. Прикладом такого стилю життя є брати Лицарі Колумба, першим фундаментальним постулатом яких є Милосердя. Вони, зібрані в спільноту, кожного разу приймають рішення допомагати тим, хто знаходиться в найбільшій потребі. Допомагати безкорисливо, жертвуючи свій час, свої таланти, гроші для цієї мети».

Після Святої Літургії Регіональний делегат брат Микола Мостовʼяк прикликав усіх присутніх офіцерів, пригадуючи про відповідальне виконання обовʼязків, які випливають з отриманням уряду. Отець капелан поблагословив відзнаки, а тоді кожен офіцер підходив разом з дружиною і отримував відзнаку, а дружина троянду.

Після всіх урочистостей в храмі брати лицарі разом з дружинами і о. капеланом в залі під храмом мали спільне чаювання.

Слід зазначити, що організація Лицарів Колумба у своїй діяльності керується статутом, в якому чітко виписані правила, права і обовʼязки кожного члена, зокрема тих, які обіймають певні уряди. Обовʼязки офіцерів охоплюють усі сфери діяльності Ради: керівна, фінансова, залучення нових членів, організація спільного дозвілля і відпочинку лицарів та їхніх родин.

Заохочуємо чоловіків долучатися до спільноти Лицарів Колумба, щоб разом поширювати милосердя і любов Божу.

Фото – Facebook Лицарів Колумба в Україні

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*