Відгук на дводенний курс “Нове життя” від Школи Євангелізації св. апостола Андрія

Поділитися:

Створивши людину вільною, Бог прагне, аби ми упродовж усього життя духовно прокидалися, а значить, обирали нове життя, вільне, у якому можна зосередитися на тому, хто ми, куди йдемо і яким шляхом.

Тому як християни ми маємо постійно робити діагностику нашого життя та визначати істинні орієнтири, щоб раптом не змилитися і не зійти на манівці.
Про те, з чого почати духовну віднову, як віднайти себе у запрудженому тягарями сьогоденні, як відчути доторк Божої Любові та силу Святого Духа, йшлося під час дводенного курсу “Нове життя” Школи Євангелізації Святого Апостола Андрія, що відбувся 5–6 листопада з благословення Владики Йосифа Міляна у храмі св.Василія Великого у м.Києві.

Перший базовий курс євангелізаційної школи святого Апостола Андрія, який провадив о.Йосафат (ігумен згромадження Андрія Первозванного, Івано-Франківськ), був націлений на те, щоб допомогти людині відкритися на особисту зустріч з Воскреслим Христом, визнати його своїм Спасителем, рішуче відмовитись від гріха та прийняти Божу любов і був радше духовним лікуванням, лабораторією, де Бог працював інтенсивно й глибоко, щоб людина отримала дар нового життя.
“На жаль, диявол викрадає зерна віри і любові, тому такі курси вкрай необхідні і як реанімація, і як профілактичне духовне лікування”, – ділиться один з учасників.

Протягом двох днів учасники прослухали 8 тем, серед них: «Божа любов», «Гріх», «Спасіння в Ісусі», «Віра», «Навернення», «Ісус мій Господь», «Обіцянка Святого Духа», «Плоди дари і харизми Святого Духа», «Спільнота». Кожна тема супроводжувалася окремими дидактичними плакатами, по сучасному оформленими, що сприймалося особливо для молоді, надзвичайно свіжо і влучно.
Особливість навчання полягала у використанні надзвичайно простого, доступного інструментарію, за допомогою якого глибокі теологічні істини ставали раптом виразними і зрозумілими. Звичайні речі, такі як, корона, суха гілка, ярмулка, посудини з водою, троянда, коробки з подарунками, дзеркала чітко і сильно відкривали та закріплювали розуміння духовних смислів. “Наочні приклади здавалися на перший погляд дивними, але надзвичайно дієвими”, – зазначає учасник. А ще інший каже, “як для дитини”.

Незважаючи на те, що серед слухачів були люди різного віку і глибини віри, застосована методика давала можливість достукатися до серця кожного, промовляючи то мовою Божого слова, то молитви, то пісні. Особливий молитовний дух курсів дав можливість пережити учасникам вилиття Святого Духа, який здатен не лише загоювати зранення, а повністю оновлювати людську душу.
“Я отримала особисте – сон. Я – наступниця Царства Небесного, улюблена дочка, і не маю боятися. Такі прості речі, які я знала, я відкривала наново. І ці постійні подарунки від Бога з любові, без жодної умови: у Нього все є для мене, Він знає мене, моє життя, мої проблеми, Він записав мене у Себе на долонях. Він дасть усе необхідне – тільки відкрий своє серце. Неможливе для мене зробив Бог, просто необхідно повірити Йому, довірити все життя, всі діла, всі думки на 100% і … попросити …. А Він дає задарма, відразу”, – із свідчень учасниці.
Зустріч з Богом у кожного своя і у свій час. Єдине, що об’єднує всіх – вона відбувається через наше серце. “Особисто мені ці науки дали великий оптимізм і віру в Бога!”. “Я зрозуміла, що потрібно віддати Богу не тільки серце своє, але всі ділянки мого життя “.

“Вважаю, буде неймовірно корисно присвятити інший спецкурс рекомендаціям людям, які бажають допомогти тому, хто живе в рабстві гріха і боїться вивільнитися, боїться прийти до Бога”.

Бог постійно пропонує нам можливості змінитися, стати кращими, наблизитися до Нього. Але тільки від нас залежить, чи відкриємо ми двері своєї душі, чи скористаємося Його дарами. Проте завжди треба пам’ятати, що багато запрошених, але мало вибраних. І коли наступного разу ви отримаєте запрошення прийти на школу “Нове життя”, не поспішайте відмовляти Можливо, ви ще не знаєте, який саме дарунок приготував особисто для вас Господь. Бо хто Його найулюбленіша дитина? Звичайно, Ви. Тож запросіть Його у своє життя. Нове життя.
Оксана Олексів

Інформація про Національний осередок школи Апостола Андрія на сайті:
http://apostolosandrea.at.ua/

Координати місцевої школи в Києві:
Директор школи – о. Василь Тучапець, ігумен монастиря св. Василія Великого
Координатор курсів – Лілія Гнатюк, Святослав Погляд

Контактні тел. для додаткової інформації та реєстрації на наступні курси школи:
050-330-79-34
096-802-53-43
063-523-03-67
e-mail: Liliya_Gnatyuk@ukr.net

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*