Відпуст у Крехові та храмове свято у Золочеві відвідали священики київського монастиря

Поділитися:

21-24 травня о. ігумен Роман Шуп’яний та о. Тома Кушка, ЧСВВ, взяли участь в урочистостях монастирів Західної України. 21 травня своє храмове свято відзначав василіянський монастир Вознесіння Господнього у Золочеві.

Архиєрейську Святу Літургію очолив єпископ Василій Тучапець, Екзарх Харківський. Йому співслужив о. ігумен золочівського монастиря Августин Шопʼяк та священики з Києва та інших василіянських монастирів.

У своєму слові Владика Василій зосередив увагу на вознесіння Золочівської обителі, вознесіння людини та Ісуса Христа як вияв Божої любові до людини.

храмове свято у Золочеві 2015

По завершенні Архиєрейської Святої Літургії ігумен Золочівського монастиря Августин Шопʼяк, ЧСВВ, від імені чернечої спільноти подякував єпископу за спільну молитву та архиєрейське благословення. На завершення богослужінь було здійснено чин освячення води та окроплення вірян.

храмове свято у Золочеві 2015

23-24 травня священики завітали до Крехова, де щороку проводиться відпуст з нагоди свята Перенесення мощей св. Миколая. Крехівська обитель подарувала київському монастирю священиків, які виховувалися на кандидатурі та новіціаті саме тут. Адже неподалік Жовкви проходять свої перші кроки чернечого життя молоді хлопці, що готуються до богопосвяченого життя.

відпуст у Крехові 2015

Святкування празника Перенесення мощей святого Миколая почалось Хресною дорогою, яка була присвячена розважанням про богопосвячене життя. Опівночі розпочались нічні чування. Монаший хор «DEISIS» Брюховицької семінарії на чолі з ректором о. Йосафатом Хаймиком, ЧСВВ провели їх у молитовній атмосфері.

відпуст у Крехові 2015

відпуст у Крехові 2015

У неділю Архиєрейську Божественну Літургію очолили митрополит та архієпископ Івано-Франківський Володимир (Війтишин) та єпарх Нью-Вестмінстерський (Канада) ‪ Кеннет (Новаківський). Усі паломники могли приступити до Тайни Сповіді та Причастя, а також отримати повний відпуст.

відпуст у Крехові 2015

відпуст у Крехові 2015

відпуст у Крехові 2015

Монастир, фото osbm.org.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*