Візитація о. протоігумена у нашому монастирі

Поділитися:

Згідно правил Статуту нашого Чину о. протоігумен (або отець, якому він це поручить) має обов?язок щороку провізитувати усі монастирі Провінції. Цей захід називається «Канонічна візитація». Канонічна ? тому що приписана правилами і проводиться згідно певного графіку і критеріїв. Отець візитатор в дусі батьківського піклування про усіх членів чину відвідує усі обителі Провінції, оцінює стан духовного життя спільноти і кожного ченця зокрема, а також стан служіння парафіяльній спільноті, перевіряє адміністративні книги.
З 4 по 7 листопада така візитація пройшла в нашому монастирі. Провів її наш о. протоігумен Йоанікій (Чверенчук) ЧСВВ. Під час перебування в нашому монастирі отець візитатор провів індивідуальні розмови з усіма ченцями, під час яких розпитував про успіхи і невдачі в духовному житті, у відносинах з іншими членами спільноти, а також бажав почути побажання і зауваги.
Під час візитації о. протоігумен відвідав церковну владу ? Блаженнішого Патріярха Любомира (Гузара), а також апостольського нунція Івана (Юрковича), які мали нагоду представити отцю потреби і виклики, які ставить перед духовенством сучасний Київ і можливі шляхи відповідей на них.
У неділю 07 листопада отець візитатор очолив Божественну Літургію і звернувся до наших парафіян з проповіддю, в якій наголосив на важливості усвідомлення присутності Христа між нами і на важливості нашої віри, як чесноти, яка здатна спричинити чудо в нашому житті. Наші вірні мали нагоду візуально познайомитися з о. протоігуменом, ім?я якого постійно чують під час згадування в єктеніях на Службі Божій. Після Літургії о. ігумен Василь (Тучапець) ЧСВВ від імені монашої і парафіяльної спільноти подякував отцю за візит, за нагоду спільно молитися і за Боже слово, виголошене до вірних.
Закінчилася Канонічна візитація вечірньою зустріччю отця візитатора зі спільнотою, під час якої було зачитано висновки і розпорядження візитації. А також о. протоігумен подякував за гостинність і співпрацю, а після молитви уділив повний відпуст і окропив усіх свяченою водою.

Декілька фото з події:
[nggallery id=10]

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*