Парафіяни храму долучилися до благодійної збірки для в’язнів

Поділитися:

14996467

Добігає до завершення проголошений Папою Франциском Надзвичайний Святий Рік Милосердя. 6 листопада в базиліці святого Петра у Ватикані зібралися понад чотири тисячі вірян, серед яких близько тисячі – в’язні з різних країн. 5 – 11 листопада 2016 року у пенітенціарних установах відбулися духовно-молитовні зустрічі з ув’язненими за участю єпископів, капеланів, волонтерів, що проголошують Добру вістку про Боже милосердя.

Парафіяни храму св. Василія Великого також долучилися до Року Милосердя, збираючи пожертви для в’язнів. Разом з єпископом Михаїлом (Колтуном) та капеланами для пенітенціарної системи представники парафії св. Василія Великого, серед яких і члени організації Лицарі Колумба, відвідали в’язнів.

Протягом жовтня громади УГКЦ збирали одяг та гігієнічні засоби для особливо потребуючих в’язнів, серед яких неповнолітні, жінки, матері з дітьми, недужі й ті, що втратили на свободі усі соціальні зв’язки. Кожний, хто бажав долучитися до служіння Церкви у в’язниці, приносив індивідуальний набір гігієнічних засобів, теплий одяг і взуття. Пакунки стали не лише знаком уваги, але й суто матеріальним виміром людяної підтримки. Єпископи й капелани у супроводі волонтерів не лише спілкувалися з в’язнями, але й передавали їм тепло родин, які долучилися до збірки. 

ЧСВВ | Монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*