Всеукраїнська конференція студентів та молодих науковців на тему “ВІРА І РОЗУМ”

Поділитися:

11-12 грудня у Києві відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців на тему “ВІРА І РОЗУМ”.

Поселення (для іногородніх) та харчування для учасників конференції безкоштовні. Оргкомітет покриває вартість подорожі, тому необхідно пред’явити квитки на потяг чи автобус в обидві сторони. Організаційний внесок – 50 грн. сплачується при реєстрації. Він покриває вартість збірника матеріалів конференції.

Організатори конференції: Комісія у справах молоді УГКЦ, Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Львівський національний університет імені Івана Франка, Українська Асоціація Викладачів-Католиків.

Напрямки роботи конференції:

1. Віра і розум в житті сучасного суспільства.

2. Співвідношення віри та розуму в науці, філософії.

3. Наука та богослов’я: колізії сучасності.

4. Проблеми духовного становлення особистості.

5. Світоглядні цінності у парадигмі сучасного управління.

6. Релігія та мораль у функціонуванні правової держави.

7. Віра і розум в житті молодої особи.

Відбір учасників наукової конференції здійснюватиметься на основі тез. Планується видання збірника матеріалів конференції. Вимоги до оформлення тез: обсяг – 1 повна сторінка формату А4, документ Word (розширення doc), шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 12, міжрядковий інтервал – 1, усі поля – по 2 см., відступ абзацу – 1,25 см. Необхідні реквізити: у верхньому правому кутку вказується прізвище, ім’я та по-батькові автора. У наступному рядку – повну назву місця роботи/навчання, а також місто. Далі – НАЗВА ДОПОВІДІ з вирівнюванням по центру.

Заявку на участь (прізвище, ім’я, по-батькові, вчений ступінь, наукове звання, тему доповіді, місце навчання/роботи, спеціальність, курс, рік навчання (для аспірантів), адресу для листування, телефон, e-mail) та тези просимо надсилатидо 1 грудня на адресу Оргкомітету:

1. Комісія у справах молоді УГКЦ, вул. Озаркевича 4, м. Львів, Україна. 79016.

2. на електронну адресу: ukravk@gmail.com

Контактні телефони:

Доц. Наталія Ігорівна Жигайло: моб: 050-670-83-96.

Комісія у справах молоді УГКЦ: (0322) 970817, моб: 0975888554.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*