Видавництво «Місіонер» на Форумі видавців 2017

Поділитися:

З 13 до 17 вересня 2017 р. у Львівському Палаці мистецтв тривав 24-й форум видавців. Численна кількість українських видавництв,-учасників форуму, свідчила про те, що українська книга має попит. Різноманітна тематика: наука, культура, мистецтво, великі постаті, духовність охоплюють майже всі сфери людського буття, щоденного побуту. Книга, наче вірний друг, надає підтримку в труднощах життя, відкриває нам очі на затемнені істини, розширює кругозір.

Видавництво Отців Василіян «Місіонер» цьогоріч традиційно представило свої видання на книжковому форумі. Отці Василіяни мають свою старовинну друкарню в м. Жовкві. Саме там народжується книга і виходить у світ. Специфіка видавництва полягає передусім у публікації духовної книги, однак вагома частка літератури на тему історії, мистецтва, виховання тощо. Цього року видавництво випустило в світ понад 20 нових позицій видань. Найкращі, найвагоміші з них це наукові доробки наших отців василіян (о. Порфирія Підручного, д. Богдана П’єтночка, о. Теодозія Греня), книга Папи Франциска «Євангеліє від Марії» (переклад о. Климентія Стасіва, ЧСВВ), «Листи до народу» (наукова праця о. Христофора Ганинця, ЧСВВ про історію часопису «Місіонар»). Також інші видання, які заслуговують уваги: біографічне дослідження «Сильний Божим Духом» (автор о. Микола Григорук) – книга присвячена о. Авксентієві Бойчуку (1888-1971), довоєнному ректору Івано-Франківської греко-католицької семінарії; книга «Логіка, семантика і гносеологія» (Підручники систематичної філософії. Том 1).

Не обійшлося й без нагород. Книга «Учителю, іду за Тобою» (проповіді блаженнішого Любомира Гузара) отримала відзнаку «Найкраща книга форуму 2017» і за неї видавництво «Місіонер» отримало нагороду й подяку від Голови Львівської ОДА п. Олега Синютки. Церемонія вручення нагороди відбулася 14 вересня у Львівській Опері. Сама книга містить повчання блаженнішого Любомира – проповіді на неділі й свята цілого року. Вступне слово про важливість постаті Любомира Гузара для Церкви й України написав до книги блаженніший Святослав. Книга адресується широкому загалу читачів, буде корисною для особистого духовного життя, для кращого розуміння переживання християнських свят.

Запрошуємо всіх читачів, які мають цікаві старі книги, які можна і варто було б перевидати, чи може свої письменні напрацювання, скористатися послугами нашого видавництва. Ми раді Вашій співпраці.

Наші контакти:

Видавництво «Місіонер»

вул. Б.Хмельницького, 40, м. Львів, 79019

Відділ замовлень:   067-675-09-36

Книгарня:                  096-826-77-91

Поділитися:

1 Comment on Видавництво «Місіонер» на Форумі видавців 2017

Leave a comment

Your email address will not be published.


*