Запрошуємо на Хресну ходу пам’яті Небесної сотні

Поділитися:

13 квітня 2014 року о 14.30 з благословення Української Греко-Католицької Церкви організовується Хресна хода в пам’ять Небесної сотні по м. Києву від храму св. Василія Великого (Вознесенський узвіз 7, Львівська площа) до Майдану Незалежності
ЦІЛЬ даного заходу — об’єднання українців всіх станів суспільства (медпрацівники, викладачі, студенти, актори, влада, духовенство, семінаристи тощо) у спільній молитві за мир в Україні. Цю ідею підтримує культурна гілка влади, отці храму св. Василія Великого, а також представники Української Православної Церкви Київського Патріархату. Очікуємо присутність представників УПЦ МП та УАПЦ.
ЗМІСТ Хресного ходу: актуальним на час Великого посту є об’єднання ходу християн з Вербними вітками із співстражданням Христової пожертви за всіх людей, бо «…немає більшої любові від любові того, хто віддає за друзів свою душу» (Ів. 15:13). Такий приклад дали нам Герої Майдану.
МАРШРУТ Хресної ходи пролягає по Великій Житомирській, Михайлівській площі, вул. Трьохсвятительській та вул. Хрещатик з Європейської площі, завершуючись на МАЙДАНІ біля покладання квітів загиблим Героям Небесної сотні.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*