Запрошуємо на виступ дуету “Українські акварелі” у храмі св. Василія Великого (27 квітня 2014)

Поділитися:

Скрипка і кнопковий акордеон – такий несподіваний ексклюзив запропонують публіці дует молодих музикантів -львів’янки Лідії Футорської (скрипка) та рівненчанина Сергія Хоровця (кнопковий акордеон).

В такому дещо несподіваному складі дует гастролює Україною та Європою вже близько двох років. Своє мистецтво та українську культуру презентували вже у Польщі, Словаччині та Італії. Музиканти кажуть, що у Європі такі «несподіванки» є вже традиційними, а от для української публіки все ще на етапі відкриттів. Однак величезною насолодою для них є грати саме для українців, особливо зворушливо для української діаспори.

Концерт дуету “Українські акварелі” відбудеться у храмі св. Василія Великого 27 квітня о 19.00 – відразу після Літургії.

IMG_4601

У концерті зазвучить «Соната» Максима Березовського, «Аве Марія» Михайла Скорульського, музика до фільму «Тіні забутих предків» авторства Мирослава Скорика та ще багато теплих, глибоких або ж запальних мелодій, які, навіть більше ніж слова, виявлять багатогранність душі українського народу.

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*