Запрошуємо вірних УГКЦ долучитися до соціальних днів для в’язниць

Поділитися:

Протягом традиційних восени соціальних днів неможливо оминути увагою в’язнів. Акція спрямована на збір засобів індивідуальної гігієни. Просимо настоятелів парохій, вірних УГКЦ долучитися до підтримки найбільш вразливих категорій в’язнів, збираючи після недільних богослужень персональні пакунки із засобами індивідуального користування.

Потребуємо волонтерів у парохіях УГКЦ, готових 30 хвилин після своєї участі у недільній службі затриматися і зібрати те, що люди захочуть пожертвувати. Зібране зберігатиметься при парохіях до кінця акції, відтак парафіяльні волонтери передадуть пакунки єпархіальним в’язничним капеланам. У супроводі добровільних помічників священик відвідає в’язнів протягом першого тижня грудня.

 Кожний, хто бажає долучитися до соціальних днів у в’язниці, може створити один індивідуальний набір гігієнічних засобів, куди можна покласти:

– мило,
– шампунь,
– зубні щітку і пасту,
– туалетний папір,
– гребінець,
– господарське мило,
– пральний порошок,
– гігієнічні прокладки для жінок.

При можливості можна додати блокнот, листівку з підбадьоренням і запевненням про молитву, ручку, образок.

Соціальні дні у в’язниці несуть не лише допомоговий гуманітарний контекст, але є нагодою зустрічі з в’язнями в рамках євангелізації та суспільно-мистецьких ініціатив.

Для з’ясування необхідної інформації щодо проведення соціальних днів у в’язниці контактуйте:

Павло Загороднов,

референт Відділу Курії УГКЦ з душпастирства
у пенітенціарній системі України
моб. 097 397-29-40097 397-29-40
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*