Збірка для дітей сиротинця в Білій Церкві [15 грудня]

Поділитися:

У неділю – 15 грудня – відбудеться збірка для дітей сиротинця в Білій Церкві. Для дітей вже можна приносити солодощі, памперси (2, 3, 4 розміри), іграшки виключно пластикові.

Згідно з правилами, категорично не можна приносити вживаний одяг та м’які забавки.

Монастирська та парафіяльна спільнота віддавна опікується сиротинцем. Священики разом з жертводавцями щороку відвідують дітей з подарунками та добрим словом.

Довідка:

Будинок дитини, що знаходиться в місті Біла Церква, підпорядкований обласному управлінню охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації. Це спеціалізований заклад для дітей-сиріт та дітей-інвалідів віком від двох тижнів до 4 років. На сьогодні тут виховується 60 дітей, практично всі діти мають ту чи іншу патологію, негаразди із здоров’ям. Це діти із дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна, епілепсією, фізичними вродженими вадами та вадами серця, щелепно-лицевою патологією, затримкою психічного та фізичного розвитку. 

Діти потребують постійної уваги, лікування, раціонального харчування, догляду. Через відсутність належних коштів, які виділяє держава, не повністю забезпечуються потреби дітей, що в недостатній кількості отримують овочі, фрукти, вітаміни. Є неможливим надати повноцінну неврологічну та реабілітаційну допомогу дітям-інвалідам через відсутність коштів на придбання необхідної апаратури, обладнання на організіцію фізіотерапевтичного кабінету, тренажерного залу, на придбання потрібних меблів.

Персонал будинку дитини складається з лікарів-педіатрів, психіатрів, логопедів, дефектологів, вихователів, нянь та медичних сестер.Вони направляють всі свої сили на те , щоб діти не відчували свого сирітства і хвороби, дарують їм тепло своїх сердець, розвивають здібності і соціальні навички для дітей з фізичними та інтелектуальними вадами, щоб діти мали можливість в майбутньому вести повноцінне життя.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*