Звернення з нагоди пам’яті жертв Голодомору

Поділитися:

26 листопада 2010 р.Б.

Вих.: КА-10/410

Всесвітлішим Протопресвітерам

Всечеснішим і Високопреподобним

парохам і адміністраторам

Преподобним монахам і монахиням

Дорогим братам і сестрам

Київської архиєпархії

Слава Ісусу Христу!

В останню суботу листопада Україна поминає жерви Голодомору-Ґеноциду 1932-33 рр. У зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів 27 листопада поминальні заходи відбудуться як в України так і за кордоном. Тому ласкаво закликаю Вас вознести свою поминальну молитву та вранці, 27 листопада, після Божественної Літургії, відслужити Панахиду за всіх, хто невинно загинув голодною смертю.

Також ласкаво запрошую наших парохіян-киян взяти участь у Жалобних заходах в Києві, які розпочнуться 27 листопада о 14.30 ходою від станції метро «Арсенальна» до Національного меморіалу жертв Голодомору, де Предстоятелі УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ та РКЦ в Україні відслужать Панахиду.

Рівно ж 27 листопада, ввечері, вся Католицька Церква з ініціативи Папи Венедикта XVI розпочне молитовне чування в наміренні кожного зачатого людського життя та за жертви абортів. Ласкаво закликаю Вас відслужити вечірнє богослужіння в наміренні невинно вбитих немовлят та за лікарів і батьків, які спричинилися до цього. А також запалити у своїх домівках свічку-пам’яті як за жертви Ґеноциду-Голодомору так за жертви Ґеноциду-Аборту, адже саме наша держава посідає на жаль одне з перших місць у світі щодо кількості абортів.

+ Йосиф Мілян,

Єпископ-помічник Київський

о. Василь Чудійович,

нотар курії Київської архиєпархії

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*