Звіт діяльності спільноти Лицарів Колумба Ради 16250 св. Василія Великого

Поділитися:

Протягом 2017 року спільнота Лицарів Колумба Ради 16250 св. Василія Великого працювала над проектами в різних напрямках. Щоб заохотити вірних, а особливо чоловіків та хлопців-парафіян до активності, представляємо звіт діяльності спільноти.

Перший і наймаштабніший проект, який реалізували Лицарі – це підтримка поранених військових, які перебували в Київському та Ірпінському військових госпіталях. Найважливішим для хлопців-воїнів стала увага і спілкування. Брати-Лицарі п’ять разів відвідували медичні заклади, куди передали 230 “наборів на щодень” (рушничок, бритва, серветки, зубна паста і щітка, шкарпетки тощо) на суму 26 000 грн., а також ліки на суму 6100 грн.

Інший проект – це відвідини хлопців, які виховуються у Прилуцькій виправній колонії. До складу подарунків входило взуття, одяг і солодощі (до збору були долучені також парафіяни). Цей проект ініціювала створена братами футбольна команда і частину подарунків було закуплено саме за заощаджені ними кошти – а це солодощі і 10 пар взуття.

Постулатом спільноти Лицарів є підтримка покликань до священства. Брати підтримали стипендією одного з семінаристів (10 000 грн.) 

Окрім матеріальної і фінансової жертви, вагомою є також праця для Церкви і для парафії.

Протягом року брати-лицарі організували та взяли участь у Хресній Дорозі містом, Ході на захист сімейних цінностей, допомозі в організації Святвечора Глави Церкви з переселенцями, в прощі Лицарів і їхніх сімей до Санктуарію в Бердичеві.

На парафії брати-лицарі активно долучались як до фізичної праці під час ремонтних робіт (а це фарбування паркану довкола храму, реставрація лавок, організація ремонту покрівлі храму, внутрішніх ремонтних робіт, встановлення різдвяної шопки, ремонт крісел в залі під храмом і багато інших дрібних робіт, на які треба було жертвувати немало свого вільного волонтерського часу), так і брали участь в парафіяльних літургійних церемоніях (храмовий празник, Йорданське водосвяття, екуменічна молитва), в організації порядку під час відправ. Слід відзначити організацію футбольної команди на парафії і щотижневі футбольні матчі.

Звичайно, що найперше ми дякуємо Богові, який єднає всіх братів у спільноту, де вони можуть себе реалізувати як справжні чоловіки-католики, робити спільно корисні справи, багато з яких ще попереду. Нехай це буде заохотою для інших мужчин-парафіян долучатись до спільноти і ставати активними поширювачами добра у світі.

Заохочуємо долучатися до благодійної діяльності братів-лицарів через жертвування коштів на благодійні проекти, як це вже роблять наші українські греко-католики з Канади і США.

Пожертву можна скласти таким чином:

  1. Передати через священиків нашої парафії.
  2. Перерахувати на картку ПриватБанку з позначкою «Пожертва на діяльність Лицарів Колумба»
  3. Залишити пожертву в крамниці з зазначенням цілі пожертви.

ЧСВВ | Монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*