2 червня 2022 року у Золочівському василіянському монастирі відзначили храмове свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа

Урочисту Божественну літургію на відпустовій площі очолив Львівський Митрополит та Архиєпископ Ігор Возьняк. Йому співслужили отці Йоан Школик, ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя, Веніямин Чернега, ЧСВВ, Провінційний вікарій, Павло Федусів, ЧСВВ, настоятель монастиря та численне духовенство.

У святковій проповіді Владика закликав, споглядаючи приклад самого Господа, боротися за своє спасіння, довіряти Христу. Він – наш Бог, Наш Спаситель та визволитель від усякого зла! Маємо можливість прийняти запрошення Ісуса, щоб сміливо прямувати у небо. Його дорога – найправильніша, непомильна, єдина, хоч нелегка, але здійсненна для кожної людини. Ми повинні пам’ятати про розбійника, який висів на хресті і який реалізував своє спасіння. Господь сам провадить людину дорогою до святості, бо такою є Його воля. «Люблячий Ісус допомагає нам і очікує нашого приходу, щоб нагородити нас. Ми не можемо концентрувати увагу на собі та своїх проблемах, але відкинути будь-яку гордість та гріх, що нас тяжко оплутує. Потрібно терпляче прямувати до боротьби, яка нас очікує, дивлячись на вершителя віри – на Ісуса, який через терпіння на хресті возсів праворуч Божого престолу.

Після Літургії ігумен монастиря висловив щиру вдячність Митрополитові Ігорю за пастирський візит та від імені спільноти подарував йому копію ікони василіянських мучеників авторства Ігоря Гнатіва, місцевого парафіянина. Урочисте «Боже великий, єдиний…» пролунало завершальним акордом молитви за Україну. Нехай Господь Небесний благословить василіянську спільноту та парафію в Золочеві, та приведе до перемоги український народ.

Джерело: Інформаційний відділ отців Василіян

За матеріалами: Львівська Архиєпархія УГКЦ

Фото: бр. Володимир Кмиць, ЧСВВ